szafki ubraniowe - basenowe

Szafy ubraniowe, pracownicze-bhp

szafki ubraniowe - basenoweSzafy socjalne, to szafy ubraniowe proste oraz typu L, szafy schowkowe i skrytkowe, szafy do czystej i brudnej odzieży, szafy strażackie oraz gospodarcze.

Szafy ubraniowe sprzedawane przez naszą firmę mają różną liczbę komór, są jedno-, dwu-, trzy- i czterokomorowe. Szafy typu L są jedno- i dwukomorowe. Wszystkie występują w różnych opcjach: bez nóżek, na nóżkach z regulatorami, na podstawach z ławką, na podstawach z ławką wysuwaną. Można je zamówić w jednym z szesnastu kolorów Palety RAL.

Szafy standardowo są wyposażone w plastikowy drążek, haczyki, półkę oraz lusterko, a niektóre mają przegrodę oddzielającą część „czystą ” od „brudnej”.

Szafy schowkowe mają od dwóch do dziesięciu komór. W drzwiach posiadają otwory wentylacyjne. Tak jak szafy ubraniowe można je zamówić w jednym z szesnastu kolorów Palety RAL. Posiadamy szafki w trzech opcjach: bez nóżek, na nóżkach z regulatorami oraz na podstawach z ławką. Wysokość schowka jest w zależności od ilości komór. W szafach dwu- i czterokomorowych ma on 900 mm, w szafach cztero- i ośmiokomorowych 450mm, w pięcio- i dziesięciokomorowych 360mm.

W ofercie posiadamy także szafki skrytkowe na telefony komórkowe. Każda skrytka ma swój oddzielny, niezależny zamek. Istnieje możliwość zastosowania innych zamków np. szyfrowych, na monety itp. Nasze szafki skrytkowe to WSS 5 (czyli szafki z pięcioma skrytkami), WSS 10, WSS 20, WSS 30, WSS 35, WSS 50, WSS 55, WSS 60, WSS 80, WSS 90.